O Nas

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę niszowych marek perfumeryjnych: KAJAL PERFUMES PARIS oraz THE GATE FRAGRANCES PARIS.

KAJAL PERFUMES to dom perfumeryjny, który powstał z miłości do luksusowych zapachów. Firma jest zarejestrowana we Francji, tutaj perfumy są produkowane, natomiast cała koncepcja zrodziła się w Dubaju, gdzie mieści się główna siedziba.

Kajal czerpie inspirację ze świata orientu, stąd unikalny charakter zapachów. Nazwa marki pochodzi z arabskiego słowa "khajal", oznaczającego skromność, pokorę i życzliwość. Kompozycje tworzone są ze składników najwyższej jakości, w bardzo wysokim stężeniu. Wyróżniają się niesamowitą projekcją i trwałością. Flakony powstają we współpracy z firmami, które produkują opakowania dla światowych marek premium. 

Obecnie marka Kajal jest dostępna w 40 krajach na całym świecie.

THE GATE to marka, która powstała w wyniku wieloletniego dążenia do spełnienia marzeń. Jej twórca, Fady Adwan, pragnął stworzyć kompozycje nietuzinkowe, luksusowe i budzące emocje, które w Nas drzemią. Jego rodzina od trzech pokoleń zajmuje się produkcją olejków zapachowych, jest też laureatem wielu prestiżowych nagród w tej dziedzinie. Sam Fady przez lata pracował jako sprzedawca perfum w Kairze, Gazie i Dubaju, gdzie uczył się i czerpał inspiracje, które później pozwoliły Mu stworzyć własną markę. Logo The Gate to brama w Dubaju, która jest symbolem przejścia ze świata wizji do świata rzeczywistości, dojrzałości i realizacji wyznaczonych sobie celów. 

Perfumy The Gate to przede wszystkim jakość, luksus, unikalność i różnorodność. Zapachy cieszą się ogromnym uznaniem na całym świecie a w kompozycjach przeplatają się różne kultury. Ma to przypominać o tym, że mimo wielokulturowości narodów, wszyscy jesteśmy jednością.

Kontakt

LUXE LOGISTIC Sp. z o.o.

Horizon Plaza HBC

ul.Domaniewska 39A, 02-672 Warszawa